biuro@czarodziejemarketingu.pl    PL +48 693 022 957
Znajdź nas również na

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Współpraca z nami – od czego zaczynamy :) ?

Nie ważne, czy mamy dla Ciebie stworzyć profesjonalne logo czy interesuje Cie może responsywna strona. Nasze podejście do klienta jest zawsze takie samo.  Najważniejsza jest dla nas komunikacja. Wiemy, że tylko rozumiejąc Ciebie i Twoje potrzeby będziemy w stanie tworzyć produkt idealny dla Ciebie i Twoich odbiorców. Każdą realizację rozpoczynamy od rozmowy o tym, co dla Ciebie jest najważniejsze. W ten sposób tworzymy właściwą strategię. Chcemy być jak najbliżej naszych Klientów i budować silne relacje, dzięki którym powstają wyjątkowe projekty.

 

Dlaczego warto pracować z nami?

Rozpoczynając współpracę z nami możesz mieć pewność, że Twój kawałek biznesu będziemy traktować jak nasz własny. Jako marketingowcy z wieloletnim doświadczeniem wiemy, że do marketingu należy podchodzić holistycznie. To często oznacza, że dużo pytamy, ale to wszystko po to, by jak najlepiej zrozumieć Twoje priorytety i doradzić najlepiej dopasowane rozwiązania.

A to 3 punkty, które często wyróżniają nas na tle konkurencji:

 1. Jesteśmy szczerzy i odważni
  Chodzi o to, by pokazać Ci pełne spectrum możliwości. Część naszego zespołu wiele lat pracowała po stronie biznesu i doskonale pamięta jak ważny jest czasem krytyczny głos z drugiej strony i odwaga, by wyrazić inną opinie. Po prostu zależy nam, by działania, które wspólnie podejmiemy miały sens i przyniosły Ci korzyści.
 1. Tworzymy strony internetowe, które sprzedają.
  Wiemy, ze design i estetyka są ogromnie ważne, ale …nie tylko one!
  Optymalizacja serwisu pod kątem użyteczności klienta jest ważna dla zyskowności strony. Możesz mieć pewność, że zadbamy, by połączyć jedno i drugie! Strona jaką dla Ciebie przygotujemy będzie responsywna oraz przejrzysta.
 1. Marketing to nasza pasja!
  Jesteśmy z pokolenia, które wychowało się na Internecie. Internet nie ma dla nas tajemnic.
  Ciągle się dokształcamy –bierzemy udział w konferencjach, czytamy, oglądamy i słuchamy, co nowego dzieje się na reklamowym rynku! Z nami na pewno nie zostaniesz w tyle!

Jak wygląda projektowanie logotypu?

Projektowanie zaczynamy od wstępnego briefu. Jest to rozmowa lub ankieta w której określamy grupę docelową oraz założenia Twojej firmy. Zawsze staramy się wsłuchać w Twoje preferencje, bo doświadczenie nauczyło nas, że fajnie jest projektować to, z czym będziesz się utożsamiał. Logo to przecież znak rozpoznawczy Twojej marki/firmy! Na tej podstawie będziemy wybierać pozostałe elementy logotypu: styl, kolor, slogan, hasło promocyjne. Od charakteru Twojej firmy również zależy czy powinieneś mieć księgę znaku (nie martw się, wyjaśnimy Ci dokładnie czym jest i do czego służy 😉). Wspólnie ustalimy także jakie materiały marketingowe będą Ci potrzebne.

Czym jest identyfikacja wizualna?

W skład identyfikacji wizualnej wchodzą spójne wizerunkowo elementy takie jak: logo firmowe, księga znaku, wizytówki, teczki, katalogi, szablony materiałów reklamowych, opakowania produktów, strona internetowa, strój pracowników, gadżety firmowe, oznakowanie aut czy charakterystyczny wystrój wnętrz. Są to wszystkie elementy, które pozwalają rozpoznać Twoją firmę. Wspólnie wybieramy kolorystykę, typografie oraz grafikę charakterystyczną dla Twojej firmy i nią będziemy się posługiwać przy stworzeniu materiałów dla Ciebie.

Dlaczego tak ważna jest spójność marketingowa?

Chcesz, aby Twoja firma była zauważona w sieci? Niestety zwykłe pozycjonowanie już nie wystarczy. Aby potencjalni klienci zwrócili uwagę na Twoją markę – musi ona wyróżnić się z tłumu! Musisz mieć dobrze zaprojektowaną stronę internetową, spójną kolorystykę i design na wszystkich dostępnych materiałach. Coś jeszcze? Oczywiście! Na pewno prosperujące social media, ponieważ w dzisiejszych czasach internet jest miejscem pozyskiwania klientów. Twoja strona oraz facebook jest Twoja wizytówką. To jak Cię ludzie widzą w sieci świadczy o jakości Twojej firmy, dlatego skrojone na miarę Twoich potrzeb Logo oraz responsywna strona internetowa to teraz podstawa aby zaistnieć w sieci. 

W świecie, gdzie wszystkiego jest wiele; produkt oceniamy niestety zwykle po opakowaniu. To oznacza, że jeśli nie zainteresujesz Klienta-masz małe szanse, że sięgnie po Twój produkt. Analogicznie jest z firmami w Internecie-jeśli się nie wyróżnisz, stracisz nie jednego, a wielu potencjalnych Klientów. Prowadząc social media oraz stronę używając profesjonalnie napisanych artykułów i postów pozycjonujemy Twoja stronę i sprawiamy, że będzie się ona wyróżniała. Wiemy także, że Internet to nie wszystko! Doradzimy Ci, jakie materiały drukowane najlepiej przygotować i jakie gadżety skradną serce Twoich Klientów!

Co to znaczy, że tworzymy responsywne strony internetowe?

W dzisiejszych czasach liczba użytkowników korzystających z Internetu za pomocą notebooka, smartfona, tabletu czy telefonu jest wyższa niż ta korzystająca z komputerów. Dokonujemy zakupów, przeglądamy social media, szukamy informacji o firmach zwykle siedząc wygodnie w fotelu z tabletem w ręku. Responsywne strony internetowe to takie, które działają oraz wyświetlają się poprawnie na wszystkich urządzeniach mobilnych.

JAK WYGLĄDA PRACA NAD STRONĄ INTERNETOWĄ (KIEDY SAM NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ)?

Masz już profesjonalne logo firmowe, ale potrzebujesz strony internetowej. Nie wiesz od czego zacząć, jak i ile tekstu przygotować?

Fantastycznie! Idealnie trafiłeś! Z pasją opowiemy Ci, co pomoże Twojemu biznesowi. Zrobimy analizę konkurencji byś wiedział, jakie działania prowadzą podobne firmy. Przez lata naszej działalności pracowaliśmy w różnych branżach, także po Twojej stronie-jako Klienci i to bardzo pomaga nam w doradztwie i kreacji nieszablonowych działań i rozwiązań.

 

Dowiedz się więcej odwiedzając naszego bloga.

Tam znajdziesz artykuły, które być może wyjaśnią więcej niż powyższe pytania.

Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania?

Zadzwoń

693 022 957

lub napisz do nas