biuro@czarodziejemarketingu.pl    PL +48 693 022 957

Aktualności

Jak zaprojektować dobre logo? 4 proste wskazówki!

Nazwa wymyślona, czas zaprojektować logo! Nie masz kompletnie pomysłu, co powinno ono przedstawiać? W poniższym artykule podpowiadamy jak stworzyć proste, ponadczasowe i łatwe w zapamiętaniu logo, które będzie kojarzyło się z Twoją marką.
Sprawdź wpis
czym jest marketing

Czym jest Marketing?

Choć marketing kojarzony jest głównie z działaniami mającymi na celu zwiększenie sprzedaży to jego rola jest znacznie szersza. Podstawowym zadaniem marketingu jest polepszenie komunikacji: firma (usługodawca) – Klient(usługobiorca) Przeczytaj i dowiedz się więcej.
Sprawdź wpis
Jak zaprojektować dobre logo? 5 cech dobrego Logotypu

Jak zaprojektować dobre logo? 5 cech dobrego Logotypu

Jak zaprojektować dobre logo? Otworzyłeś firmę, wymyśliłeś nazwę i przychodzi ważny dla Twojej firmy moment – PROJEKTOWANIE LOGOTYPU. Podpowiemy Ci jakie cechy powinno mieć dobre logo oraz dlaczego tak ważne jest zaprojektowanie dobrego loga na początku.
Sprawdź wpis
Jak prowadzić Facebooka

Jak prowadzić wartościowego Facebooka – 10 praktycznych wskazówek.

W dzisiejszych czasach social media stały jednym z głównych elementów wykorzystywanych przez firmy do budowania świadomości marki i zdobywania nowych klientów. Marketerzy widzą w nich doskonałe narzędzie do budowania kanałów reklamowych i bazy klientów. Jednak jak prowadzić facebooka, aby osiągnąć takie efekty?
Sprawdź wpis